Indoor cycling Plzeň

Indoor cycling Sportcentrum Koloseum Plzeň

Jezdíte rádi na kole a venku není zrovna nic moc počasí? Přijďte si zajezdit k nám. Ve skupině a na super nabušenou hudbu vám to pojede jedna báseň. Vyzkoušejte hranice svých možností. Náš instruktor vás ve vaší snaze maximálně podpoří. Profil trati i frekvence šlapání je pro vás výzva, kterou budete chtít zdolat za každou cenu.

Indoor cycling je skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Vychází z cyklistiky, kombinují se pouze tři pozice rukou a pět základních stylů, které simulují jízdu na kole venku. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

Náš sál na cycling je vybaven 19 nejmodernějšími spinningovými koly od firmy Grün Sport. Samozřejmě nechybí super ozvučení a klimatizace.

Pokud hledáte aktivitu, která je efektivní na spalování, zlepšování kardiovaskulární činnosti, fyzičky i na posilování a ještě se u ní chcete skvěle bavit, pak je cycling pro vás to pravé.

IC spalovací – intenzita zátěže se koriguje pouze přidáváním nebo ubíráním na tempu, nejedou se žádné kopce. Lekce je zaměřená především na spalování.

Termíny cvičení

pondělí od 18:00 , Zdeněk

úterý od 18:00 , -
(lektorky Jíťa/Radka) od června

středa od 18:00 , Jitka

neděle od 18:00 , Radka
od 23.5.


Rezervace

Termín se rezervujte telefonicky na 774 378 775, nebo pomocí online rezervaceAktuálně cvičí