Sauna Sportcentrum Koloseum Plzeň

Chcete si po cvičení užít kvalitní regeneraci? Pak určitě navštivte naši saunu. Saunování uklidňuje a posiluje vaši psychickou pohodu, poskytne kvalitní odpočinek pro vaše tělo, zregeneruje ho a pomáhá navíc léčit poúrazové stavy.

Pravidelné saunování zlepšuje prokrvení vašeho organizmu, pomáhá tělu lépe zvládat teplotní výkyvy a v neposlední řadě navozuje pocit pohody. Díky pocení se navíc z těla odvádí toxické látky a vaše tělo je pak méně náchylné k nemocem. V kombinaci se zdravým životním stylem je sauna zárukou pro vaše zdraví.

U nás na vás čeká nově zrekonstruovaná finská sauna zahřívaná až na 100 stupňů s kapacitou deset lidí. Je vybavena teploměrem, časomírou, odvětráváním, horkými kameny k polévání vodou s vonnými esencemi a v neposlední řadě i tlumeným osvětlením, které vám zpříjemní pobyt v sauně a navodí větší pocit relaxace.

K ochlazení můžete využít bazének s extra ledovou vodou nebo sprchy. Samozřejmostí je příjemně vybavená relaxační místnost se stylovými dřevěnými houpacími lehátky. V zázemí sauny naleznete šatnou s uzamykacími skříňkami.

90 minutový jednorázový vstup do sauny stojí 120 Kč (+120 Kč každá další hodina). Sauna se platí při odchodu a vratná záloha na klíček od šatny je 200 Kč. Od našeho milého personálu si můžete zapůjčit ručník za poplatek 15 Kč či prostěradlo za 30 Kč.

Sauna je zdarma ke každému vstupu

PROVOZNÍ ŘÁD

  1. Návštěvník sauny je povinen se při příchodu nahlásit na recepci, zaplatit vstupné dle ceníku a složit vratnou zálohu na klíček 200 Kč.
  2. Každý návštěvník musí mít ručník za poplatek 15 Kč nebo prostěradlo za poplatek 30 Kč. 
  3. Do prostoru sauny je zakázáno nosit vlastní nápoje. Zakoupit je lze u sportbaru na recepci.
  4. Saunující jsou povinni dodržovat základní hygienická pravidla, zejména se před každým saunováním osprchovat a v sauně se podložit ručníkem.
  5. Celý prostor sauny je nekuřácký.
  6. Při odchodu vhodí zákazník zapůjčené prostěradlo nebo ručník do plastového koše, který je připraven u východu ze šatny. Na recepci vrátí zapůjčený klíč a bude mu vrácena záloha.
  7. Všichni návštěvníci sauny jsou povinni chovat se dle provozního řádu.
  8. Pátek vyhrazen jen pro muže
  9. Sobota vyhrazena jen pro ženy
  10. Sauna je otevřena pouze do 21:00 hod.

Vstup bez členské karty do sauny je 200 Kč. Zhotovení členské karty je zdarma při vložení 200 Kč kreditu, nebo zakoupení permanentky.

Další informace

Ceník