Fitness Sportcentrum Koloseum Plzeň

„Krásné tělo není hřích.“… A my vám pomůžeme krásného těla dosáhnout.

Přijďte si zacvičit do našeho špičkově, moderně a všestranně vybaveného fitness. Čekají vás příjemné, klimatizované prostory a kamarádský personál, který vám ochotně pomůže zodpovědět jakýkoli dotaz. Naši trenéři se vám budou na 100% věnovat a připraví vám tréninkový plán přesně na míru.

Fitness centrum se rozkládá na více jak 400m2, je nově zrekonstruované tak, abyste se zde cítili opravdu skvěle. Posilovna je vybavena profesionálními stroji známých značek, např. Technogym, Grün Sport, Life Fitness, na kterých posílíte všechny partie vašeho těla. Ti, kteří dávají přednost činkám, najdou vše potřebné v naší činkárně.

Součástí fitness je také kardiozóna, vybavená těmi nejmodernějšími stroji. Najdete ji hned u recepce a můžete zde využít mnoho běžeckých trenažerů, steppery, orbitreky, stacionární kola a veslovací trenažery.

Velikou výhodou je naše otevírací doba. Jsme zde pro Vás 365 dnů v roce od 6 do 22 hodin ve všední dny a od 7 do 22 hodin o víkendech. Jednorázový časově neomezený vstup se vztahuje na fitness včetně kardiozóny a horolezecké stěny. V ceníku naleznete naše zvýhodněné permanentky.

Další informace

Ceník