Squash Sportcentrum Koloseum Plzeň

Propadli jste už kouzlu squashe nebo ho už dlouho chcete vyzkoušet, ale ještě jste si neudělali čas? Neváhejte a přijďte k nám. Naleznete zde dva klimatizované squashové kurty ASB, které odpovídají předpisům a standardům ČASQ. Kurty se nacházejí ve spodní části sportcentra a je zde i odpočinková zóna s posezením. Samozřejmostí jsou šatny i zamykací skříňky na cennosti.

Squash je dynamický sport, který zvyšuje fyzickou kondici a trénuje rychlé reakce. Je zaměřen na změnu směru, postřeh, odhad i taktiku. Za hodinu squashe spálíte až 1000 kalorií a ještě se s kamarády skvěle pobavíte a odreagujete.

Každá hodina se platí na recepci před započatou hrou, a to buď hotově dle platného ceníku, nebo na platnou permanentku. Po zaplacení kurtu, vám bude na vratnou zálohu 200 Kč vydán klíček od šatny a nabídnuty k zakoupení nápoje ze sportbaru. Samozřejmostí je zapůjčení rakety a míčků. Nové rakety, míčky i omotávky můžete také zakoupit, případně objednat, pokud si z našeho aktuálního sortimentu nevyberete.

REZERVACE

Squashový kurt lze rezervovat na libovolný počet hodin. Začátek je standardně vždy v celou hodinu, ale po domluvě s personálem je možné začít hodinu v jiný čas. Po ukončení zakoupené hrací doby je zákazník povinen kurt uvolnit pro další hráče.

Rezervaci squashového kurtu můžete uskutečnit osobně u obsluhujícího personálu na recepci sportovního centra, nebo telefonicky na číslech: 774378775, 377970269. Nabízíme také objednání stálých hodin na pevný den a hodinu, kdy je kurt nastálo blokován a není nutné opakované objednávání.

Pokud se nemůžete dostavit na rezervovanou hru, je nutné hodinu zrušit a uvolnit kurt pro další hráče. Hodinu můžete zrušit buď osobně ve Sportcentru, nebo telefonicky.

Otevřeno je denně, včetně většiny svátků a dnů pracovního klidu. Pokud je některý den pracovní doba omezena, je to včas oznámeno na stránkách sportcentra, na facebooku i na informační tabuli přímo ve Sportcentru.

PROVOZNÍ ŘÁD

  1. Na kurt je přísný zákaz vstupu s černou podrážkou nebo podrážkou jakékoliv jiné barvy, která zanechává čáry na podlaze. V případě poškození podlahy, je hráč povinen uvést povrch kurtu do původního stavu, případně uhradit náklady spojené s vyčištěním podlahy. Vhodné boty si u nás můžete zapůjčit.
  2. Při hře je nutno se řídit pravidly hry pro squash. Pravidla vám rádi zapůjčíme na recepci.
  3. Do squashového kurtu vstupujte až po jeho rozsvícení a s vybavením určeným pouze pro hru squashe.
  4. Provozní řád platí pro všechny návštěvníky squash centra a všichni jsou povinni se jím řídit.

MÁTE ZÁJEM O TURNAJ VE SQUASHI?

Pokud ano, pište na info@koloseum.info. Podrobnosti dohodneme individuálně prostřednictvím e-mailu.

BONUSY PRO NAŠE MILOVNÍKY SQUASHE

Jelikož si vážíme našich „squashařů“ dostanete od nás ke každému vstupu na squashový kurt zdarma vstup do fitnessu, nebo do naší kardiozóny.

Členové největší amatérské ligy “VAŠE LIGA” mají slevu na kurty a 50% na saunu.

Další informace

Ceník

Rezervace

774 378 775, 377 970 269, info@koloseum.info , nebo pomocí online rezervace