Vítejte ve sportcentru

Navštívili jste stránky sportcentra Koloseum, které najdete na největším sídlišti v Plzni na Lochotíně, v Sokolovské ulici č. 76, v nákupním objektu Atom. Sportcentrum Koloseum nabízí profesionálními stroji moderně vybavené prostředí s přátelskou atmosférou, kde se budete určitě cítit velice dobře.

Na rozloze cca 2200 m2 se nachází fitness, dva squashové kurty, horolezecká stěna a boulder, aerobní sál, sál na indoor cycling, kardiozóna, sauna a solárium.

Mezi další služby, které u nás poskytujeme a které v objektu Kolosea najdete je sportbar s mnoha sportovními výživovými doplňky a nápoji, prodej sportovního oblečení, Studio Vanesa Visage – kosmetické služby, lipomassage, lymfodrenáže.

Každý klient si u nás určitě vybere – úplní začátečníci i profesionální cvičenci. Všem bez rozdílu poskytujeme maximální komfort, skvělé ceny a nejrůznější služby. Můžete využít buď jednorázové vstupné, abyste nejdříve vyzkoušeli, zdali se Vám u nás bude líbit, nebo si zakoupit některou z cenově výhodných permanentek.

Nejlepší sportcentrum nabízí ta nejlepší místa pro vaši reklamu!

Pro více informací volejte recepci kolosea:
774 378 775, 377 970 269

Sportcentrum Koloseum pro vás