Solárium Sportcentrum Koloseum Plzeň

Kdo by nechtěl být krásně opálený po celý rok? My tedy ano. Začněte pravidelně chodit do našeho nejmodernějšího solária a budete krásně opálení celoročně, ne jenom v létě.

U nás můžete využívat tři horizontální extra silná turbosolária značky Ergoline, která patří mezi to nejlepší, co solária nabízejí. Naše solária jsou navíc pro vás vylepšená novými nejmodernějšími technologiemi.

Solárium č. 1 - Ergoline prestige 1600 hybrid performance led

Prestige 1600 představuje vylepšenou opalovací metodu Hybrid Performance Beauty a tím stanovuje nové standardy v oblasti opalovacích technologií. Kombinace UV záření a červeného světla vytváří dlouhodobé opálení a to společně s omlazující účinky. Uživatel má možnost si nastavení opalovacího režimu spravovat sám. Technologie Hybrid Performance poskytuje perfektní opálení. V soláriích Ergoline Prestige 1600 jsou použity opalovací trubice Smartsun PLUS v kombinaci s trubicemi Trend UV. Ergoline Prestige 1600 má čtyři obličejové výbojky Ultra Performance PLUS s novými špagetami Smartsun UVB-i 0,3. Beauty LED červená světla zlepšují krevní oběh a přívod kyslíku do pokožky, čímž opalovací proces ještě zefektivňují.

Mezi standardní výbavou patří Aqua Fresh, Aroma, Climatronic a 3D ozvučení.


Solárium č. 2 - Ergoline prestige 990 - S

Prestige 990 S Dynamic Power předběhl svou dobu v profesionálních soláriích svým designem a technologií. Fascinující design a Mood Lights je atraktivní pro jeho prostorný opalovací tunel a širokou základna Multi Relax podtrhují luxus. Jeho standardní Air-Con Climatronic, Aqua spray Mist a Aroma terapie zajišťují osvěžující zážitek z opalování. Opalovač ramen s technologií Ultra Performance a 3D-Sound systémem se Subwooferem potěší naše zákazníky nejen kvalitou zvuku, ale i možností pouštět si vlastní hudbu pomocí MP3. Obsluha solária je obzvláště snadná díky inovativnímu ovládacímu panelu s jasnými symboly, fulltextovým displejem a dostupným uživatelsky přívětivým hlasovým průvodcem.


Solárium č. 3 - Ergoline exellence 800 turbo power

Exellence je vybaveno komfortním programem Aqua fresh a Aroma. Pro vaše osvěžení stříká solárium do tunelu v rovnoměrných intervalech voňavou esenci ze speciálních trysek. Tímto programem se neutralizuje typický zápach z ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze.


Všechna naše solária jsou pravidelně kontrolována, trubice jsou měněny dle doporučení výrobce po každých 600 hodinách.

Náš proškolený personál vám vždy ochotně poradí, kolik minut je pro vaši pokožku nejvhodnější a zodpoví vám všechny vaše dotazy.