Solárium Sportcentrum Koloseum Plzeň

Kdo by nechtěl být krásně opálený po celý rok? My tedy ano. Začněte pravidelně chodit do našeho nejmodernějšího solária a budete krásně opálení celoročně, ne jenom v létě.

U nás můžete využívat tři horizontální extra silná turbosolária značky Ergoline, která patří mezi to nejlepší, co solária nabízejí. Naše solária jsou navíc pro vás vylepšená novými nejmodernějšími technologiemi.

Solárium č. 1 je vybaveno komfortním programem Aqua fresh a Aroma. Pro vaše osvěžení stříká solárium do tunelu v rovnoměrných intervalech voňavou esenci ze speciálních trysek. Absolutní novinkou je přitom neutralizace typického zápachu ultrafialového záření po opalování prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze.

Solárium č. 2 je klasické solárium s power trubicemi. Vhodné pro rychlé opálení i pro začínající s neopálenou či citlivou pokožkou. Předností je šetrné opalování s dlouhotrvajícím efektem.

Ptáte se, kolik návštěv je potřeba, aby se dostavil slibovaný efekt? Pro mladší zákazníky doporučujeme 10 kolagenových kúr po dobu 4 – 6týdnů, pro zákazníky středního věku 12-14 návštěv po dobu 6 – 8 týdnů. Pro zmírnění vrásek a k celkové hloubkové regeneraci kůže se doporučuje 20 – 30 návštěv po dobu 10 – 12 týdnů. Pro udržení dosaženého stavu pak už stačí navštívit solárium dvakrát měsíčně.

Solárium č. 3 je klasické solárium s power trubicemi. Vhodné pro rychlé opálení i pro začínající s neopálenou či citlivou pokožkou. Předností je šetrné opalování s dlouhotrvajícím efektem.

Všechna naše solária jsou pravidelně kontrolována, trubice jsou měněny dle doporučení výrobce po každých 800 hodinách.

Náš proškolený personál vám vždy ochotně poradí, kolik minut je pro vaši pokožku nejvhodnější a zodpoví vám všechny vaše dotazy.

Další informace

Cena všech našich solárií je 12,-Kč/min.