ZUMBA Plzeň

ZUMBA Sportcentrum Koloseum Plzeň

Máte rádi latinsko-americké rytmy? Přijďte na taneční fitness hodinu plnou energie, skvělé hudby a dobré nálady. Sexy a energické latino rytmy vytvářejí párty atmosféru, která vás strhne do víru pohybu. Je to cvičení, které vám zaručeně zvedne náladu a spálíte až 1000 kalorií!

PROČ ZUMBA?

Protože skvěle kombinuje dynamické latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Využívá tanců jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnoho dalších. Všechny sestavy jsou zábavné a jednoduché a vy tak můžete všechny své pohyby krásně procítit. Budete překvapená, jak se vaše tělo dokáže v rytu rozvlnit. Choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy, takže vám cvičení nepřijde tak namáhavé a přitom spalujete tuky, formujete si postavu a zlepšujete si fyzičku.

JAK PROBÍHÁ LEKCE ZUMBY?

Začínáme vždy warm-upem, což je taneční rozcvička, který čerpá a používá podobné prvky jako aerobik. Připraví vás na hlavní část hodiny a to taneční párty plnou latinskoamerických rytmů. Jako každý tanec má i ZUMBA standardizované základní kroky, které se spojují do různých variací. Latinskoamerická hudba představuje 80% z hodiny, zbytek může představovat moderní hudba, třeba i hip hop atd. Lekce končí pomalou skladbou, kdy je proveden cool down (snížení tepové frekcence) a důležitý strečing.

PRO KOHO JE ZUMBA URČENA?

ZUMBA je pro všechny, kteří mají rádi taneční pohyb. Můžete začít na jakékoli úrovni bez ohledu na věk, kondici i předchozí taneční zkušenosti.

Termíny cvičení

pondělí od 19:00 , Nikola

čtvrtek od 19:00 , Nikola


Rezervace

Termín se rezervujte telefonicky na 774 378 775, nebo pomocí online rezervaceAktuálně cvičí