TRX Plzeň

TRX Sportcentrum Koloseum Plzeň

Což takhle dát si…TRX? Je zábavný a přinese ti brzo úžasné výsledky. Zavěste se a vychutnejte si nevšední možnosti, které vám TRX při cvičení dopřeje. Obohaťte váš trénink o cviky, které vám jiná nářadí a náčiní neumožní.

PROČ TRX?

TRX je cvičení na závěsném zařízení, které nabízí nekonečné množství různých cviků, a vy si jednoduše můžete volit jejich obtížnost. Navíc přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu. Asi největší výhodou TRX je, že po celou dobu cvičení je zapojeno kompletně celé tělo. Zpevňujete tak nejen viditelné svaly, ale i hluboké stabilizační svaly.

JAK PROBÍHÁ LEKCE TRX?

Každou lekci začneme zahřátím a rozcvičením celého těla s využitím TRX nebo i bez. Poté přijde to hlavní: posilování celého těla s využitím TRX. Trénink může být zaměřen na posílení horní části těla, spodní části těla, ale nejčastěji se tyto zaměření kombinují a prolínají v intervalech. Na závěr každé lekce proběhne strečink s využitím TRX nebo i bez něj.

PRO KOHO JE TRX VHODNÉ?

Cvičení na TRX je určeno pro všechny od mírně pokročilých až po elitní sportovce. Obtížnost cviků lze snadno stupňovat a zátěž upravit nastavením polohy těla.

Termíny

V současnosti žádné termíny nejsou.

Skupinová cvičení