Trampolínky Plzeň

Trampolínky Sportcentrum Koloseum Plzeň

Cvičení TRAMPIES s trampolínky je perfektní aerobní cvičební program, který kombinuje jednoduchost chůze a přirozeného odrazového pohybu, mění pár minut jemného skákání nahoru dolů na efektivní, pulzující cvičení pro kažkého!

  • Cvičení je dostupné lidem každého věku a úrovně fyzické zdatnosti díky „nízkým“ skokům.
  • Má jednoduchou choreografii, kterou zvládne opravdu každý.
  • Cvičení velmi efektivní, bezpečné a šetrné pro vaše klouby, zaměřené na spalování tuků a zpevnění všech partií těla.

Ptáte se na rozdíl Jamping a trampolínky ? Hlavní rozdíll je v rozsahu skoků – na lekcích trampolínek se skáčou skoky „nízké“ , prokládané různými varianty – pata, špička a jsou při lekci více zapojené i jiné cvičící prvky na posilování a zpevnění zad, rukou, břicha ..

Zábava

Díky super hudbě, motivaci instruktora a atraktivní formě je Trampies program především zábava...

Účinnost

Před 20 lety N.A.S.A. vydala prohlášení, v němž uvedla, že skákání na trampolínkách je nejúčinnější cvičení vůbec. Je lepší než běh, jogging nebo cvičení na běžeckém pásu. A platí to stále. Nyní se pouze snažíme zdokonalovat metody a techniky cvičení tak, aby bylo co nejúčinnější.

Energie

Trampies cvičení pomáhá bojovat proti depresi, úzkosti a stresu vyplavením endorfinů – zlepšuje nám náladu a nabíjí nás pozitivní energií...

Harmonie

Trampies zvyšují fyzickou zdatnost, sílu, rychlost, odolnost a vitalitu. Jsou příjemný a zábavný způsob snížení tělesné hmotnosti. Poskytují relaxaci, uvolnění, rekondici a čas k odpočinku od práce a stresu. Slouží též jako prevence proti onemocnění a celkově rozvíjí fyzickou kondici, zdraví a harmonii těla a duše.

Jednoduchost

Trampies má jednoduchou choreografii – skáče se na místě, vychází z aerobiku a jeho jednoduchých cviků a jejich kombinací, proto se nemusíte učit žádné složité variace cviků, aby jste s tímto krásným a energickým sportem mohli začít.

Dynamika

Trampies lekce je plná dynamických poskoků a balančního cvičení, které podporuje správné držení těla a náš přirozený pohyb...

Bezpečnost

Trampies program je tvořený skákáním jen pár centimetrů nad povrch trampolínky – tím redukuje možnost zranění a možná poškození vlivem dynamických rázů vašeho těla jako u jiných cvičení. Podporuje správné držení těla a rozvíjí stabilitu. Cvičení na trampolínkách posiluje svaly spodních zad, redukuje bolest a slabost související se zády. Snižuje náchylnost k artritidě nebo postižení kloubů. Trampolínky přinášejí posílení organismu, zvyšování odolnosti a koordinace jednoduchou a zábavnou formou.

Všestrannost

Trampies je kompletní tělesné cvičení, které zahrnuje cviky na celé tělo. Pracují při něm souběžně všechny svalové skupiny. Poskytuje tak účinné spalování kalorií. Je to zábavné, jednoduché a zároveň velice účinné cvičení.

Euforie

Nám nejpříjemnějším důsledkem aerobní činnosti je vyplavení endorfinů, které způsobí příjemný pocit uvolnění, pohody, štěstí a spokojenosti tzv. - Euforie.

Termíny

V současnosti žádné termíny nejsou.

Skupinová cvičení