Step aerobic Plzeň

Step aerobic Sportcentrum Koloseum Plzeň

Baví vás aerobic, ale chtěli byste zkusit i něco nového? Co si takhle s námi trochu zahopsat při lekci step-aerobicu? Pomůže vám rovnoměrně zformovat postavu, posílíte svaly celého těla a ještě se pořádně pobavíte při skvělé hudbě.

PROČ STEP-AEROBIC?

Posílíte celé své tělo, potrénujete svoji vytrvalost a to vše při efektivním a zábavném cvičení na hudbu. Vyzkoušejte rozmanité choreografie prováděné na stepu-stupínku, jehož výšku můžete snížit či zvýšit dle potřeby. Při cvičení na stepu dochází k podstatně vyššímu zatížení svalstva dolní poloviny těla než při klasickém aerobicu.

JAK PROBÍHÁ LEKCE STEP-AEROBICU?

Na začátku hodiny nesmí chybět „warm up“, což je celkové rozehřátím a připravení organismu na následující aerobní zatížení. Součástí „warm upu“ je strečink. Hlavní část hodiny je vyplněna choreografií s použitím stepu a trvá 30 – 40 minut. Závěrečnou část tvoří „cool down“ a důkladný strečink zejména dolních končetin.

PRO KOHO JE STEP-AEROBIC VHODNÝ?

STEP-AEROBIC je vhodný pro všechny, kteří se rádi hýbou na hudbu a nebojí si dát pořádně do těla. Odměnou jim bude posílení celého těla a samozřejmě skvělý pocit z pohybu.

Termíny cvičení

středa od 19:00 , Markéta H.


Rezervace

Termín se rezervujte telefonicky na 774 378 775, nebo pomocí online rezervaceAktuálně cvičí