Piloxing Plzeň

Piloxing Sportcentrum Koloseum Plzeň

Nebojte se spojení statického pilates a energického boxu. Odměnou se vám stane hezká štíhlá a zpevněná postava a také dramatické zvýšení síly a flexibility. Budete elegantní, sexy a silná zároveň.

PROČ PILOXING?

PILOXING spojuje dva zdánlivě nespojitelné sporty – pilates a box. A z každého si vybere to nejlepší. Není divu, že tato kombinace výbušnosti a ladnosti je pro mnoho z nás tolik okouzlující. Zatímco pilates zvyšuje pevnost a pružnost svalů, box znatelně zvzšuje tep a začnou se tak spalovat tuky. Piloxing chytře spojuje pohyby pilates protahující tělo a dynamický box.

JAK PROBÍHÁ LEKCE PILOXINGU?

Začínáme jednoduchým zahřátím a protažením. Potom bude následovat samotný PILOXING 30 až 35 minut - střídají se boxovací úseky s úseky pilates, to vše proložené jednoduchými tanečními kroky. Pak se vrhneme na posilování zadečku a bříška. Nakonec si ještě příjemným strečinkem protáhneme celé tělo.

PRO KOHO JE PILOXING VHODNÝ?

PILOXING je pro všechny, kteří rádi zkouší netradiční věci, chtějí si pořádně protáhnout tělo, získat i lepší fyzičku a ještě se u toho pořádně pobavit.

Termíny cvičení

úterý od 18:00 , Nikol

čtvrtek od 18:00 , Nikol


Rezervace

Termín se rezervujte telefonicky na 774 378 775, nebo pomocí online rezervaceAktuálně cvičí