Pilates Plzeň

Pilates Sportcentrum Koloseum Plzeň

Přijďte na PILATES a uděláte něco nejen pro své tělo, ale i pro svou duševní pohodu. Z žádného jiného cvičení nebudete odcházet tak odpočinutí a plní energie do dalších aktivit.

PROČ PILATES?

PILATES je cvičební program, který slučuje prvky rehabilitačního cvičení a východních cvičebních technik jako je joga, tai-chi, chi-kung, atd. Cílem cvičení PILATES je vybudovat silné, pevné a štíhlé tělo, posílit ochablé svalstvo a protáhnout svaly zkrácené, odstranit svalové dysbalance a vadné držení těla. Pravidelné cvičení zmírňuje bolesti zad, migrény i menstruační bolesti. Zajistí vám celkovou vnitřní rovnováhu, fyzickou a psychickou pohodu.

JAK PROBÍHÁ LEKCE PILATES?

Lekce začíná rozdýcháním a uklidněním dechu, uvědoměním si svého těla a jeho správného postavení. Poté přecházíme ke cvikům určeným na protažení a rozehřátí svalů, následují speciální posilovací cviky. Celá hodina probíhá v pomalém uklidňujícím tempu. Závěr věnujeme protažení a relaxaci.

PRO KOHO JE PILATES VHODNÉ?

PILATES je cvičení pro každého. Jeho kouzlo spočívá v tom, že si ho můžete lehce přizpůsobit vašim potřebám díky velké rozmanitosti nabízených cviků od nejlehčích až po ty opravdu složité.

PILATES S ZDRAVOTNÍM VÁLCEM

Jedná se o spojení aktivní formy Pilatesu, kdy dojde k zahřátí a posílení všech svalů pomocí zdravotních pěnových válců. Jde o výbornou kombinací a volbou pro ty, kteří si během jedné lekce chtějí dopřát aktivní posílení a rehabilitaci zároveň. Během cvičení se zdravotním válcem se velice efektivně aktivují hluboké svaly trupu, což zlepšuje rovnováhu a držení těla. Kulatý tvar válce není stabilní a nutí aktivně zapojovat horní a dolní polovinu těla,posilovat břišní a zádové svaly. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, ideální jako doplněk a vyvážení silového či cardio tréninku.

Termíny cvičení

pondělí od 18:00 , Mirka


Rezervace

Termín se rezervujte telefonicky na 774 378 775, nebo pomocí online rezervaceAktuálně cvičí