Jumping cardio s posilováním Plzeň

Jumping cardio s posilováním Sportcentrum Koloseum Plzeň

JAK PROBÍHÁ HODINA?

Jumping cardio s posilováním je hodina půl na půl. První polovina hodiny jumping a druhá posilování.

První část hodiny je věnovaná klasickému jumpingu, což je dynamické aerobní cvičení na trampolíně, při kterém nenamáháte klouby a posilujete svaly. Celé cvičení probíhá za zvuků dynamické a energické hudby, která Vás nenechá jen tak stát ale nemusíte se obávat složitosti. Na trampolíně Vás čeká balancování, poskoky, sprinty atd., žádné složité sestavy nebo cizí názvy kroků.

V druhé části rozehřáté tělo posílíme cviky pro zpevnění problémových partií. Cvičí se nejčastěji s vahou vlastního těla, ale občas využijeme i modernějších pomůcek jako činky, bosu, overbally a další. Nějaké cviky provádíme přímo na trampolíně.

JE TO NÁROČNÉ?

Cvičení není nijak náročné, zvládne ho opravdu každý a rozhodně z hodiny nemusíte mít strach. Hodinu nejdříve přizpůsobíte své fyzické zdatnosti, ale už po pár lekcích sami ucítíte, že zvládnete více.

Navíc během celé lekce je tu pro Vás instruktor, kterého se můžete zeptat na cokoliv.

PRO KOHO JE HODINA URČENA A CO Z HODINY BUDETE MÍT?

Lekce je pro muže i ženy všech věkových kategorií.

Je vhodná pro posílení celého těla, včetně vnitřních svalů a svalů pánevního dna. Posílíte svaly, které jinak neprocvičíte. Také je určena pro všechny, kdo chtějí shodit pár kilo a získat tak svou vysněnou postavu.

Termíny

V současnosti žádné termíny nejsou.

Skupinová cvičení