Jumping Plzeň

Jumping Sportcentrum Koloseum Plzeň

Ptáte se, co je na těch trampolínkách tak super? Jumping je hodně efektivní a zároveň opravdu zábavný. Zařádíte si na speciálních trampolínách za doprovodu hudby, která ve vás rozproudí krev. Na jedné lekci spálíte až 600 kalorií a navíc si krásně vytvarujete postavu!

PROČ JUMPING?

Jumping je velmi oblíbený zejména kvůli efektivnosti spalování tuků. Navíc krásně posílíte a vytvarujete celé tělo. A hlavně. Je to fakt zábava. Celou hodinu se hýbete a skáčete na super motivační hudbu. Budete překvapeni, jak vám hodina rychle uteče.

JAK PROBÍHÁ LEKCE JUMPINGU?

Každou lekci začneme zahřátím a protažením méně náročnými cviky. A přichází ta hlavní zábava. Nebojte se žádných těžkých choreografií. Cviky na trampolínce jsou velmi jednoduché, snadno si je zapamatujete, a proto se budete plně soustředit sami na sebe. Až si zaskáčeme, tak se vrhneme na posilování zaměřené na nejproblémovější partie, ať už je to břicho, stehna nebo třeba zadeček. Ke cvičení používáme činky, gumičky nebo posilujeme s vlastní vahou. Nakonec samozřejmě nesmí chybět kvalitní strečink.

JUMPING JE I PRO CHLAPY!

Na lekcích sice převládají ženy, ale pravidelně dochází i muži všech věkových kategorií. Tak neváhejte a přijďte jumping vyzkoušet. Čím víc lidí, tím víc zábavy. Nechte se ostatními vybičovat k lepším výkonům.

ZDRAVOTNÍ RIZIKA

Mezi lidmi často kolují mýty o tom, že ničí kolena. Díky měkkým dopadům ale klouby i celý pohybový aparát šetříte. Například zatížení kloubů při běhu je mnohonásobně vyšší. Důležité však je, abyste věděli, jak na trampolíně správně cvičit. Nechte si poradit od svého instruktora.

Termíny

V současnosti žádné termíny nejsou.

Skupinová cvičení