Jogalates Plzeň

Jogalates Sportcentrum Koloseum Plzeň

Jogalates vám zařídí trénované, pružné tělo a vykouzlí spousty nové energie. Zklidní mysl a zmírní stres, zbaví svaly nadměrného napětí, napřímí páteř a odstraní bolest zad. Hodiny jsou založeny nejen na důkladném procítění a pozorném vnímání vlastního těla, ale pracuje se i na silovém tréninku celého těla, zvláště pak hlubokého stabilizačního systému.

PROČ JOGALATES A JAK LEKCE PROBÍHÁ?

Jde o cvičení klidnější povahy, cviky plynule následují za sebou, střídají se dle vytrvalosti, ohebnosti nebo síly. Zvláštní důraz je kladen na dýchání, vnitřní koncentraci a procítění. Cviky jsou zaměřeny na podporu metabolismu, proudění lymfy a energie těla, protahování svalů zkrácených, posilování svalů ochablých. Zvláštní část je věnována posilování středu těla a cvikům k odstranění bolesti zad. Cvičí se na boso, na podložce nebo s pomocí pomůcek např. masážního válce nebo bosu.

PRO KOHO JE JOGALATES?

Cvičit jógalates může prakticky každý, není nutné mít jakékoliv zkušenosti. Je pro lidi v kondici i bez, stejně tak pro lidi s bolestmi zad, nadváhou, pro začátečníky i pro velmi pokročilé. Každý jedinec si cvičí dle vlastního tempa a momentálních schopností.

Termíny cvičení

čtvrtek od 19:00 , Mirka


Rezervace

Termín se rezervujte telefonicky na 774 378 775, nebo pomocí online rezervaceAktuálně cvičí