Flowin Plzeň

Flowin Sportcentrum Koloseum Plzeň

Chcete se proklouzat k vašim vysněným křivkám? Pak zkuste FLOWIN. Na různých podložkách budete klouzat po podlaze a u toho se neskutečně bavit. Možná si myslíte, že to bude jednoduché, ale zaručujeme vám, že se pořádně zapotíte a protáhnete si celé tělo.

PROČ FLOWIN?

Protože FLOWIN dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků. Při cvičení se využívá jen hmotnosti vlastního těla. Různými způsoby kloužete na speciálních podložkách na celé tělo, ruce a nohy. U tohoto cvičení nejde pouze o hubnutí, ale jeho nejpodstatnější výhodou je zapojení i hluboko uložených svalů stabilizačního systému páteře, které často trpí v důsledku sedavého životního způsobu. Koncept FLOWIN v současné době nabízí přes 300 libovolně kombinovatelných cviků a stále přibývají další.

JAK PROBÍHÁ LEKCE FLOWINU?

Zahřejeme se formou jednoduché sestavy s využitím FLOWINU. Poté posilujeme všechny partie těla pomocí více jak 300 standartizovaných cviků ve stoje, dřepu, kleku, sedu, lehu atd. Na konci lekce nás čeká protažení celého těla.

PRO KOHO JE FLOWIN VHODNÝ?

Cvičení je vhodné téměř pro každého, protože intenzitu pohybu lze lehce přizpůsobit vlastním možnostem. Na jedné lekci si tak skvěle zatrénuje vrcholový sportovec i vitální důchodce.

Termíny

V současnosti žádné termíny nejsou.

Skupinová cvičení