BOSU Plzeň

BOSU Sportcentrum Koloseum Plzeň

Ptáte se, co je na tom gumovém podivném "polomíči" tak úžasného? Především to, že při cvičení s BOSU nikdy nezažijete nudu. Pořádně se zapotíte a přitom vás cvičení bude neskutečně bavit. Je na vás zumba moc taneční, aerobic nudný a pilates neakční? Pak je BOSU to pravé pro vás.

PROČ BOSU?

BOSU je pomůcka určená k balančnímu cvičení, která vám pomůže naučit se lépe udržovat rovnováhu a zlepšovat držení těla. Jde o moderní a oblíbený způsob cvičení určený zejména pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku.

JAK PROBÍHÁ LEKCE BOSU?

Začínáme jednoduchým zahřátím a rozcvičením formou jednoduché sestavy s využitím BOSU. Poté posilujeme všechny partie těla jak různými rovnovážnými polohami, tak i posilováním ve středním tempu se zaměřením na kontrolované provedení jednotlivých cviků, s důrazem na správné držení těla. Samozřejmě nesmí chybět závěrečný strečink a chvíle relaxace.

PRO KOHO JE CVIČENÍ NA BOSU VHODNÉ?

Cvičení na BOSU není jednoduché, ale je velmi účinné. Pod vedením vyškoleného instruktora, který dbá na správné provedení cviku a vše správně vysvětlí, může na bosu cvičit úplně každý.

Termíny cvičení

úterý od 17:00 , Anna

pátek od 16:00 , Jana


Rezervace

Termín se rezervujte telefonicky na 774 378 775, nebo pomocí online rezervaceAktuálně cvičí