Bosu Flowin Plzeň

Bosu Flowin Sportcentrum Koloseum Plzeň

Ptáte se, co je na kombinaci gumové polokoule a klouzacích podložek tak úžasného? Probalancujete a proklouzáte se k vaší vysněné postavě a cvičení vás už nikdy nebude nudit.

PROČ BOSU-FLOWIN?

Zkuste unikátní spojení skvělých fitness pomůcek BOSU a FLOWINu. BOSU je pomůcka určená k balančnímu cvičení, která vám pomůže naučit se lépe udržovat rovnováhu a zlepšovat držení těla. FLOWIN je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků. Při cvičení se využívá jen hmotnosti vlastního těla. Různými způsoby kloužete na speciálních podložkách na celé tělo, ruce a nohy.

JAK PROBÍHÁ LEKCE BOSU-FLOWIN?

Začínáme jednoduchým zahřátím a rozcvičením formou jednoduché sestavy s využitím BOSU nebo FLIWINu. Poté posilujeme všechny partie těla kombinací obou pomůcek. Samozřejmě nesmí chybět závěrečný strečink a chvíle relaxace.

PRO KOHO JE CVIČENÍ NA BOSU A FLOWINU VHODNÉ?

Cvičení na BOSU není jednoduché, ale je velmi účinné. Pod vedením vyškoleného instruktora, který dbá na správné provedení cviku a vše správně vysvětlí, může na bosu cvičit úplně každý. Cvičení s FLOVINem je také vhodné téměř pro každého, protože intenzitu pohybu lze lehce přizpůsobit vlastním možnostem.

Termíny

V současnosti žádné termíny nejsou.

Skupinová cvičení