Břicho, zadek, boky Plzeň

Břicho, zadek, boky Sportcentrum Koloseum Plzeň

Chcete najít cvičení, při kterém si v jedné lekci zvládnete zaposilovat a zároveň trénujete vytrvalost? Tak to si s námi přijďte „zapumpovat“. Lekce je zaměřená na vytrvalostní posilování a proto můžete očekávat posílení a zpevnění svalů celého těla. Z lekce budete odcházet s pocitem, že jste pro své tělo v uplynulé hodině udělali to nejlepší, co jste mohli.

PROČ BŘICHO, ZADEK, BOKY?

Body Pump je posilovací cvičení využívající nakládací tyč s různými stupni zatížení, podložku a step. Cílem je posílení všech svalových skupin. Cvičení neobsahuje žádnou choreografii, cvičí se v blocích zaměřených vždy na určité svalové partie. Využívá základní cviky, jako jsou dřepy, výpady, tlaky a přítahy, a to ve velkém počtu opakování. To vše za doprovodu hudby, která vás svým tempem donutí pořádně máknout.

JAK PROBÍHÁ LEKCE BŘICHO, ZADEK, BOKY?

Lekce začíná zahřátím a rozcvičením bez náčiní nebo pouze s minimální zátěží. Poté se pravidelně střídají série posilování se strečinkem posílených partií. A to je největší rozdíl oproti ostatním posilovacím lekcím. Strečink není pouze na konci lekce, ale vkládá se za každý blok posilování. Pro BŘICHO, ZADEK, BOKY je typické provedení stejného cviku v různých tempech a v různém rozsahu pohybu.

PRO KOHO JE BŘICHO, ZADEK, BOKY VHODNÝ?

BŘICHO, ZADEK, BOKY je pro všechny, kteří si chtějí posílit a zpevnit celé tělo a zároveň se nechtějí učit složité choreografie. Každý si může zátěž velmi dobře přizpůsobit nastavením vhodného množství kotoučů. Není tak problém, aby si na stejné lekci skvěle zacvičili křehké dívky i nabušení svalovci.

Termíny cvičení

úterý od 18:30 , Mirka

čtvrtek od 18:30 , Martina
10.12. ZRUŠENO


Rezervace

Termín se rezervujte telefonicky na 774 378 775, nebo pomocí online rezervaceAktuálně cvičí