image01

Patrik Hübler

Sportu se věnuji od svých 6 let. Jsem certifikovaný fitness trenér, nabízím širokou škálu cvičebních programů a tréninků od kondičního cvičení pro dobrý pocit a postavu do plavek až po přípravu na závody.

Nepovažuji fitness pouze za sport, nýbrž za životní styl, za vysoce návykovou činnost, jež prospívá jak psychické pohodě, tak fyzickému zdraví. Řídím se zásadou nedělat nic na 50%, svým klientům i sám sobě se snažím předávat to nejkvalitnější ze svých znalostí a zkušeností. Spokojený klient je pro mě prioritou.

Pravidelně jezdím na různá školení a semináře, neustále rozšiřuji okruh svých vědomostí v oblasti lidského těla. Snažím se o profesionální přístup, klienti, kteří platí mé služby, mají záruku plného soustředění, kdy po celý trénink zaměřuji svoji pozornost na klienta a ne na sociální sítě či jiné činitele odvádějící pozornost.

Nabízím odbornou asistenci u tréninků, zaměřuji se na odstranění vad a disbalancí, jež by mohly evokovat zranění, klasickou kulturistiku, kruhové tréninky, full body trénink, trénink s vlastním tělem (kalistenika), tréninky začátečníků i pokročilých, mužů i žen všech věkových kategorií, trénink břicho boky zadek, tréninky MMA se zaměřením na Muay Thai a Judo, nakupování s klienty, pomoc při sestavování jídelníčku.

Počáteční konzultace zdarma. Zaručuji zlepšení fyzické kondice, viditelné změny tělesné formy, profesionální přístup, časovou flexibilitu a samozřejmě diskrétnost. Cena 400,- CZK za trénink, při předplatném více tréninků nabízím množstevní slevu 25%. Sleva 10% na všechny produkty Koloseum Nutrition. Proměním váš stereotypní a únavný trénink na pestrou a zábavnou činnost, na kterou se budete opravdu těšit. Cvičení není dřina, ale zábava. Těším se na naši spolupráci. Trenér Patrik


Kontakt

tel.: 728 691 891
E-mail: zralokpatri@gmail.com


Rozvrh všech cvičení

Další Trenéři