image01

Kamila Nováková

Sport mě prostě baví celý život. Byla jsem členkou tanečních skupin jako RH Dance, Spider Dance Company a OneLove Elephant. Hudba a pohyb se mi dostaly pod kůži a já začla hledat i další možnosti sportovního vyžití. Před 6 lety jsem zkusila jumping, který mě nadchnul a už jsem u něj zůstala. Když byla možnost udělat si trenérský kurz, neváhala jsem. Nyní se snažím šířit dál pozitivní energii, kterou jumping přináší. Na trampolínách si vždycky dobiju baterky, protože všechno špatné ze sebe prostě vydupu.

Chcete se zbavit stresu a kalorií zároveň a navíc zábavnou formou? Zkuste jumping! Je to sport, který si zamilujete a zvládne ho úplně každý. Při jumpingu posilujete celé tělo a když už nemůžete, hudba vám dodá energii.

Cvičím

  • Jumping

Diplom

  • MASTER JUMP® CARDIO DIPLOM

Co od hodiny jumpingu čekat? Jumping zvládne každý! Začínáme houpáním na trampolíně a postupně zvyšujeme zátěž. Když se všichni pořádně vydupeme, přidáme krátké posilování a protažení. Nakonec přichází skvělý pocit a záplava endorfinů. Zjistíte, že hodina utekla tak rychle, že už si děláte rezervaci na další. :)


Rozvrh všech cvičení

Další Trenéři