image01

Adéla Khásová DiS.

Mé jméno je Adéla, končím studia na Vysoké škole Obchodní v Praze oborem Cestovní ruch, kam jsem nastoupila po 3 letém studiu Vyšší odborné školy tady v Plzni, obor Marketing.

Pracuji jako asistentka ve Výzkumném centru na Západočeské univerzitě v Plzni, kde minimálně 8 hodin denně sedím a koukám do počítače, což pro tělo a oči není moc dobré. A proto většinu svého volného času, krom rodiny a přátel, věnuji hlavně pohybu, bez kterého bych už nemohla být :-). Pohyb v podobě plavání, jízdy na kole, chůze, lyžování a skupinového cvičení (tanec, bosu, pilates a hlavně trampolíny).

Trampolínám jsem se začala věnovat v roce 2011, kdy jsem začala chodit k jedné moc šikovné instruktorce - Gábi Fantové, která mi byla velkou motivací a díky které jsem si trampolíny zamilovala. I za roli trenéra vděčím právě jí.

A jelikož se Gábi jumpingu už nevěnuje, rozhodla jsem se převzít po ní „žezlo“ :-) a v hodinách využít vše, co mě naučila.

  • členka taneční skupiny B.D.S. Academy Plzeň (od května 2007 členem taneční skupiny OneLove Elephant)
  • držitelka certifikátu o absolvování kurzu „MASTER JUMP® CARDIO DIPLOM

Cvičím

  • Master jump


MASTER JUMP

MASTER JUMP je dynamické aerobní cvičení, „skákání“ na speciálních trampolínkách doprovázené rytmickou taneční hudbou.

Při skákání na trampolíně se posiluje souběžně celé tělo. Pracují všechny skupiny svalů (zádové, hýžďové, břišní, svaly horních a dolních končetin) a to celé bez pocitu námahy nebo bolesti. Nedochází k žádným tvrdým dopadům a otřesům, proto je toto cvičení považováno za bezpečné a hlavně šetrné pro klouby.

Měli jste špatný den? Naštval Vás Váš nadřízený / učitel? Propadáte stresu? Chtěli byste se odreagovat nebo jen máte moc energie, kterou byste ze sebe rádi vydali? Proto neváhejte a rezervujte si svoji hodinu MASTER JUMPu.


Rozvrh všech cvičení

Další Trenéři