Squash | Sport Plzeň

Skvělá zpráva pro všechny milovníky squashe! Jelikož si vážíme našich „squashařů“ dostanete od nás ke každému vstupu na squashový kurt zdarma vstup do fitnessu, nebo do naší aerobní zóny. Těšíme se na vás.

MÁTE ZÁJEM O TURNAJ VE SQUASHI?

POKUD ANO, PIŠTE NA INFO@KOLOSEUM.INFO. PODLE ZÁJMU BYCHOM URČILI ČAS. JE TO JEN NA VÁS.

Pozor! Je nezbytně nutné hrát v obuvi sálové nebo takové, která nebarví a nezanechává stopy na kurtech. V případě, že nebudete mít takovou obuv, můžete si boty zapůjčit na recepci. Zjistí-li obsluha, že Vaše obuv znehodnocuje kurt, vyhrazuje si právo požádat Vás, abyste kurt opustili. Děkujeme za pochopení.

Ceník a otevírací doba

Kurz se platí na recepci před započatou hrou, a to buď hotově dle platného ceníku nebo na platnou permanentku, dle Vašeho výběru. Při příchodu na recepci a po zaplacení kurtu, Vám bude na vratnou zálohu 50 Kč vydán klíček od šatny a nabídnuty k zakoupení nápoje ze sportbaru. Samozřejmostí je zapůjčení rakety a míčků. Nové rakety, míčky i omotávky můžete také zakoupit, případně objednat, pokud si z našeho sortimentu nevyberete.

Členové největší amatérské ligy “VAŠE LIGA” mají slevu na kurty a 50% na saunu.

 

 

 

 

Prosíme o dodržování zákazku donášení vlastních nápojů do celého prostoru sportcentra.

Popis

K dispozici jsou dva zcela nově zrekonstruované plně klimatizované squashové kurty ASB, které odpovídají předpisům a standardům na squashová pole. Kurty se nacházejí ve spodní části sportcentra ve fitnessové části. I přesto je splněn požadavek na soukromí, a to pomocí vertikálních žaluzií, které lze snadno zatáhnout. U squashů jsou k dispozici stolky a křesílka pro relaxaci a zamykací skříňky k uložení cenností a dalších věcí, které si zákazníci nechtějí nechávat v šatně.

Squash je dynamický sport, který zvyšuje fyzickou kondici, trénuje rychlý pohyb, je zaměřen na změnu směru, postřehu, odhad i taktiku. Jedná se o raketový sport se dvěma hráči ve společném čtyřmi stěnami uzavřeném poli.

Při tomto sportu vydáte nejvíce energie během krátkého časového úseku, zbavíte se emocí a dokonale se odreagujete.

Provozní řád

Otevřeno je denně, včetně většiny svátků a dnů pracovního klidu. Pokud je některý den pracovní doba omezena, je to včas oznámeno na stránkách sportcentra, na facebooku i na informační tabuli sportcentra.

Squashový kurt lze rezervovat na libovolný počet hodin. Začátek je vždy v celou hodinu. Je-li kurt volný, je možné po domluvě začít hodinu v jiný čas. Po ukončení zakoupené hrací doby je zákazník povinen kurt uvolniti pro další hráče.

Rezervaci squashového kurtu můžete uskutečnit:

osobně u obsluhujícího personálu na recepci sportovního centra  nebo telefonicky na číslech: 774378775 nebo 377970269

Stálá rezervace

Nabízíme možnost objednání stálých hodin na pevný den a hodinu,kdy je kurt nastálo blokován a není nutné objednávání.

Zrušení rezervace:

Pokud se nemůžete dostavit na rezervovanou hru, je nutné se telefonicky, případně osobě,  hodinu zrušit a uvolnit ji tak pro další hráče.

Bezpečnost:

Do squashového kurtu vstupujte až po jeho rozsvícení, s vybavením určeným pouze pro hru squashe, s případným bezpečnostním vybavením dle Vašich požadavků (ochranné brýle, ochrana kolen či loktů).

Na kurt je přísný zákaz vstupu s černou podrážkou nebo podrážkou jakékoliv jiné barvy, která zanechávají čáry a znehodnocují tak pobrch kurtů. V případě, že dojde k poškození povrchu kurtu obuví hráče, bude po něm vyžadováno, aby povrch uvedl do původního stavu a případné výdaje na další úpravu uhradil..

Při hře je nutno se řídit pravidly hry pro squash.

Pravidla squashe Vám rádi zapůjčíme na recepci.

Provozní řád platí pro všechny návštěvníky squash centra.

Ceník pro squash naleznete ZDE

News

Aktuální informace

OD ZÁŘÍ SE ROZŠIŘUJEME! VÍCE ZDE!

1. 9. se NEKONÁ Fitstyle s Ivou od 18:00

2. 9. se NEKONÁ FIT jóga s Ivou od 18:00

21.8. znovu startujeme páteční POWER JÓGU od 17 hod.

Všechna naše solária jsou po výměně trubic!! Více informací o kolagenovém soláriu ZDE.

 Tel:
+420 774 378 775

E-mail:
info@koloseum.info
Po-Pá: 6-22 h
So-Ne: 7-22 h