Top figura Plzeň

Top figura Sportcentrum Koloseum Plzeň

Cesta k dokonalé postavě vede přes vyvážené, účinné a pravidelné cvičení. “Top figura“ tohle všechno perfektně splňuje. Posílíme a zpevníme svaly celého těla, protáhneme se a skvěle se u toho pobavíme. Tak neváhejte a začněte cestu k vysněné postavě právě s námi.

PROČ PRÁVĚ “TOP FIGURA“?

Hodina je zaměřena na tvarování a posilování postavy, pěkného zadečku, plochého bříška a štíhlých paží a nohou. To vše efektivně a s brzo viditelnými výsledky.

Při cvičení se využívá váhy vlastního těla a malých cvičebních pomůcek jako jsou činky, gumičky, flowiny a bosu. Cvičí se ve středním tempu, vždy dle vlastních fyzických možností.

JAK PROBÍHÁ LEKCE „TOP FIGURY?“

Začínáme krátkým zahřátím jednoduchými cviky bez choreografie. V druhé části hodiny posilujeme v krátkých intervalech zadek a nohy, a to zejména ve stoje v podobě podřepů a výpadů. U všech cviků dbáme na správné technické provedení. Používáme váhu vlastního těla, postupně přecházíme k těžším variantám na bosu. Střídáme se cviky na posílení středu těla pomocí flowinu i bez něj. Přecházíme na gumičky, pomocí nichž posilujeme zadek a zádové svaly. S činkami posílíme bicepsy, tricepsy a ramena. Nechybí ani známé zkracovačky. Lekci zakončíme kvalitním závěrečným strečinkem.

PRO KOHO JE TOTO CVIČENÍ VHODNÉ?

Naprosto pro všechny věkové kategorie, každý cvičí dle vlastního tempa a svých možností.

Termíny

V současnosti žádné termíny nejsou.

Skupinová cvičení