Jóga a meditace Plzeň

Jóga a meditace Sportcentrum Koloseum Plzeň

Chcete si po dlouhém dnu odpočinout a nabrat fyzické i psychické síly? Pak určitě přijďte na hodinu JÓGY A MEDITACE. Z hodiny budete odcházet s pocitem, že se vašemu tělu i mysli dostalo té nejhlubší regenerace a uvolnění.

PROČ JÓGA A MEDITACE?

Při cvičení se dostanete do stavu naprostého splynutí a porozumění se svým tělem. Do každé ásány (jógové pozice) vás lektorka bezpečně navede, naučíte se při cvičení správně dýchat, procítíte své tělo a pochopíte význam i hlubší smysl jednotlivých cviků jak v úrovni fyzického, tak energetického těla.

JAK PROBÍHÁ HODINA JÓGY A MEDITACE?

Kromě samotných ásán (jógových pozic), zahájíme každou lekci pránajamou (směrováním toku energie za pomoci dechu), někdy si zazpíváme léčivé mantry a na závěr vás vždy čeká prodloužená, 15ti minutová joga nidra (relaxace/meditace).

CO VÁS NA LEKCÍCH ČEKÁ?

Do každé ásány Vás bezpečně navedu, včetně správného dýchání, naučíme se pohyb a své tělo lépe procítit a vysvětlíme si význam jednotlivých cviků jak v úrovni fyzického, tak energetického těla. Kromě samotných ásán/cviků, zahajuji každou lekci pránajamou (směrování toku energie za pomoci dechu), někdy si zazpíváme léčivé mantry a na závěr Vás čeká vždy prodloužená 15 minutová joga nidra (relaxace/meditace).
Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, muže i ženy. Všichni jste srdečně vítáni.

Termíny

V současnosti žádné termíny nejsou.

Skupinová cvičení